Akıllı Gündem

Bana Sevmeyi Anlat’ta Engin vurulurken Alper intikam peşinde

Bana Sevmeyi Anlat dizisinin 17. bölümü için iki tanıtım fragmanı birden yayınlandı. Dizide bu hafta Engin vuruluyor.

Bana Sevmeyi Anlat’ta Engin vurulurken Alper intikam peşinde

Bana Sevmeyi Anlat dizisinin 17. bölümünde izleyicileri yine heyecanlı olaylar bekliyor. Dizi için yayınlanan iki tanıtım fragmanı, bu olayların ipuçlarını veriyor. Dizide gerilim artarken, herkes kartlarını yavaş yavaş açmaya başlıyor.

Dizinin önümüzdeki hafta yayınlanacak bölümüne damga vuracak en önemli gelişme, Engin’in vurulması olacak. Arkadaşının vurulmasıyla sarsılan Alper, gözünü karartır ve Haşmet’i vurmayı kafasına koyar. Haşmet ise Engin’i vuranların ve kendisini ihbar edenlerin peşindedir. Engin’in sevgilisi Ezgi ise bu haberle yıkılır.

Alper, eşi Berna’ya kendisini kiminle aldattığını sordu. Berna bakalım bu soru karşısında ne yapacak.  Canan ise Leyla’yı haşmetten korumak için Salih’le bir araya gelir.

İşte Bana Sevmeyi Anlat dizisinin önümüzdeki hafta yaşanacak olayların ipuçlarını veren o tanıtım fragmanları..

Bana Sevmeyi Anlat dizisi 17. bölüm 1. tanıtım fragmanı

Bana Sevmeyi Anlat dizisi 17. bölüm 2. tanıtım fragmanı

BANA SEVMEYİ ANLAT SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Bana Sevmeyi Anlat son bölümde Alper ve Engin yüzleşmesinde Alper beklemediği bir tepkiyle karşılaşır. Bu durum Ezgi ve Leyla arasında gerilime neden olur. Onur’un Çiçek’i almasıyla deliye dönen Berna taktik değiştirir, hem Onur’la hem de Leyla ile ilgili yeni planları vardır. Eylül, Burak’a haksızlık ettiğini düşünürken, Burak Simge’nin tuzağına düşer. Haşmet ise kilit isme ulaşmıştır, Alperler için tehlike çanları çalmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ