Akıllı Gündem

Bana Sevmeyi Anlat dizisinin 14. bölüm fragmanı! Berna Leyla’yı öğreniyor

Bana Sevmeyi Anlat dizisinin 14. bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. Bana Sevmeyi Anlat dizisinin 14. bölümünde Leyla ve Alper’i hangi olaylar bekliyor? Alper ve Leyla arasındaki ilişkiyi anlayan Berna, neler yapacak?

Bana Sevmeyi Anlat dizisinin 14. bölüm fragmanı! Berna Leyla’yı öğreniyor

Bana Sevmeyi Anlat dizisi bu akşam 13. bölümü ile ekranlara geldi. FOX TV’nin izleyici rekorları kıran dizisinin bu akşamki bölümünde yine heyecan doruktaydı. Dizinin 14. bölüm fragmanına geçmeden önce isterseniz dizinin bu akşam yayınlanan bölümündeki heyecanlı olayları kısaca hatırlayalım.

ALPER’İN EŞİ BERNA KENDİNE GELDİ

Alper‘in eşi Berna, 8 ay hastanede makineye bağlı uyuduktan sonra iyileşti ve kendine geldi. Ancak evine geri dönen Berna geçmişteki bazı olayları hatırlamıyor. Berna‘nın gizli aşkı Onur, evde kendisini ziyarete gelir. Onur ile ilişkisini hatırlamayan Berna, Onur’un kendisini öpmesi sonrası büyük şaşkınlık yaşar ve Onur’u evden kovar.

BERNA, KOLYEYİ LEYLA’NIN BOYNUNDA GÖRÜNCE ŞOK OLUR

Berna, rastlantı eseri Alper’in kuyumcuya özel bir kolye yaptırdığını öğrenir. Kuyumcudan, kolyenin resmini de gören Berna, Alper’in kendisine sürpriz yapacağını hayal eder. Ancak Berna, kolyenin kendisi için yapılmadığını öğrenince şok olur! Alper, eşi Berna, Haşmet ve Leyla akşam yemeğine çıkarlar.  Berna, Alper’in özel olarak yaptırdığı kolyeyi Leyla‘nın boynunda görünce, Alper ve Leyla arasındaki ilişkinin farkına varır.

Bana Sevmeyi Anlat 16. bölüm fragmanı yayınlandı! Leyla ne yapacak

 

  • Canan, Leyla’ya Alper ile aralarındaki ilişkiyi bildiğini açıklar. Leyla’ya Alper ile depoda öpüştükleri görüntüleri izletir. Canan, Haşmet’e gerçekleri açıklayacağını söyler. Leyla, Alper’e aşık olduğunu Haşmet ile nikah yapmayacaklarını açıklar. Haşmet’in onurunu kurtarmak için düzemece bir nikah olduğunu anlatan Leyla, bu nikahın gerçekleşmeyeceğini belirterek Canan’ı anlatmaması için ikna eder.
  • Canan, ofisine bırakılan kutuda, unutmaya çalıştığı evlilik yıllarındaki fotoğrafı ve kimlik bilgilerini görünce şok olur. Canan, gerçek kimliğini kimin bildiğini ve kutuyu bırakanın peşine düşer.
  • Haşmet, sarhoş bir şekilde Leyla’nın odasına girdi ve öpmeye çalıştı
  • Leyla, Ezgi‘ye Haşmet ve Engin‘in çevirdiği olayları anlatır. Ezgi, kendisine evlenme teklif eden Engin’in gizli işlerini öğrenir.
  • Leyla, Ezgi’yi Alper ve Hakverdi‘nin yanına götürür ve ekibe dahil eder
  • Alper’in yeğeni Eylül, babasının ölümüne neden olan Berna’nın iyileşip eve dönmesine çok bozulur ve evden ayrılma planları yapar. Bu arada sevgilisi Burak, Eylül’ün evden ayrılmak istediğini öğrenir ve Eylül’e evlenme teklif eder.
  • Burak, Eylül’le evlenmek istediğini Alper’e söylemenin yollarını arar

 

BANA SEVMEYİ ANLAT 14. BÖLÜM FRAGMANI

 

Bana Sevmeyi Anlat dizisinin 14. bölümüne, Leyla ve Alper’in arasındaki ilişkiyi anlayan Berna damga vuracak. 14. bölüm fragmanında Alper’in yaptırdığı özel tasarım kolyeyi Leyla’nın boynunda gören Berna, Leyla’ya yükleniyor.

İşte Bana Sevmeyi Anlat dizisinin 14. bölüm ilk tanıtım fragmanı…

BANA SEVMEYİ ANLAT 13. BÖLÜM

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ