Akıllı Gündem

Bana Sevmeyi Anlat 21. bölümde Haşmet Leyla’yı kaçırıyor

Bana Sevmeyi Anlat dizisinin 21. bölümü için 1. fragman yayınlandı. 21. bölümde Haşmet intikam için harekete geçiyor.

Bana Sevmeyi Anlat dizisinin 20. bölümü bu gece Fox TV ekranlarında izleyiciyle buluştu. Hakkında yakalama kararı bulunan Haşmet, polisin elinden son anda kaçarak ıssız bir sahildeki yazlık eve sığındı. Leyla’nın kendisini aylardır Alper ile aldatmasının şokunu yaşayan Haşmet, Engin’in de kendisini satmasına çok sinirlendi. Artık Alper, Leyla ve aileleri Haşmet’in hedefindedir.

Alper, önlem olarak Leyla ve oğlunu Canan’ın evine yerleştirdi. Kendi ailesini ise evde bir araya toplayarak güvenlik önlemleri aldı. Engin ve Alper artık Haşmet’in hamle yapmasını beklemeye başladı.

Haşmet’te hamle yapmadan önce silah ve diğer ihtiyaçlarını eski dostlarından temin etti. Bu arada yeğeni Burak ile gizlice görüşmeyi başardı. Haşmet her şeyi Burak’a anlattı ve kendisine destek olmasını istedi. Burak’ta artık dayısı Haşmet’in yanında.

Haşmet, tüm hazırlıklarını tamamladıktan sonra intikam için harekete geçti. Haşmet’in ilk hedefi Leyla oldu. Canan’ın evinde kalan Leyla, karşısında Haşmet’i görünce büyük şaşkınlık yaşadı.

Haşmet, önümüzdeki hafta yayınlanacak 21. bölümde intikam için hangi oyunları oynayacak? Leyla’yı ve çocuğunu öldürecek mi? Leyla’yı Alper ve Engin’e karşı kullanıp onları da tuzağa düşürecek mi? Leyla, karakolda kimin için ihbarda bulunacak? İşte bu soruların cevapları 21. bölümde cevap bulacak.

Bana Sevmeyi Anlat 21. bölüm 1. tanıtım fragmanı:

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ