Akıllı Gündem

Bana Sevmeyi Anlat 20. bölüm: Aldatıldığını öğrenen Haşmet ne yapacak

Bana Sevmeyi Anlat dizisinde işler karıştı. Leyla ve Alper’in arasındaki ilşkiyi öğrenen Haşmet ne yapacak? Aldatıldığını öğrenen Haşmet, Leyla ve Alper’den intikam alacak mı? Bu sorular dizinin 20. bölümünde cevap bulacak. İşte 20. bölümün 1. tanıtım fragmanı.

Bana Sevmeyi Anlat 20. bölüm: Aldatıldığını öğrenen Haşmet ne yapacak

Bana Sevmeyi Anlat dizisinin 20. bölümü için 1. tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizinin bu haftaki bölümünde heyecan doruktaydı. Kızını kurtaran Alper, Berna’yı evden kovdu. Berna her ne kadar kızını kalkan olarak kullanmak istese de başarılı olamadı. Alper’i ve kızını kaybeden Berna, kızına tekrar kavuşmak ve intikam için hareket geçer. Haşmet’i eve davet eden Berna, Alper ile Leyla’nın ilişkisini açıkladı.

Polis Haşmet’in peşinde

Alper ve Hakverdi, Haşmet’in öldürdüğü eski işletmecisinin cesedini buldu. Alper, cesedin gömülü olduğu yeri polise ihbar etti. Polis, cinayeti işlediğini düşündüğü Haşmet için yurt dışına çıkış yasağı koydurttu. Polis Haşmet’i her an gözaltına alabilir.

Bana Sevmeyi Anlat izleyicileri şimdi Haşmet’in ne yapacağını merak ediyor. Bakalım aldatıldığını öğrenen Haşmet, gözaltına alınmadan önce Alper ve Leyla ile yüzleşebilecek mi? İntikam alabilecek mi?

Canan cephesinde olaylar karışıyor

Leyla’nın üvey annesi Ayla, Canan’ın gerçekte eşinin eski karısı Nezihe olduğunu öğrendi. Canan’ın peşine düşen Ayla, “Bir adam, üç yalancı. Güzel bir film. Bir süredir izliyorum, bu filmin sonuna sen karar vereceksin. Bir tarafta Haşmet, diğer tarafta kızın” yazılı yap-boz notunu Canan’a gönderdi. Artık Canan, gerçek kimliğini Salih’ten başka birisi tarafından daha bilinmesinin tedirginliğini yaşamaya başladı. Yıllar sonra kavuştuğu kızıyla tehdit edilen Canan ne yapacak?

Bana Sevmeyi Anlat 20. bölüm 1. tanıtım fragmanı

 

BANA SEVMEYİ ANLAT 20. BÖLÜM 2. TANITIM FRAGMANI

Bana Sevmeyi Anlat 20. bölümde Haşmet intikam peşinde

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ