Akıllı Gündem

Bana Sevmeyi Anlat 19. bölüm 2. fragman: Berna intikam peşinde

Bana Sevmeyi Anlat dizisinin 19. bölümü için 2. tanıtım fragmanı yayınlandı. Alper’in evden kovduğu eşi Berna, intikam için Haşmet ile buluşuyor. Berna herşeyi Haşmet’e anlatacak mı? İşte dizinin 19. bölümü için yayınlanan 2. tanıtım fragmanı.

Bana Sevmeyi Anlat 19. bölüm 2. fragman: Berna intikam peşinde

Bana Sevmeyi Anlat dizisi için yeni fragman geldi. Fox TV’nin sevilen dizisinin 19. bölümü için 2. tanıtım fragmanı birkaç dakika önce yayınlandı. Geçtiğimiz bölümde Alper’in kızı Çiçek’in Onur tarafından kaçırılması damga vurmuştu. Alper, kızının kaçırılması ile çılgına dönmüştü. Her yerde kızını arayan Alper, eşi Berna’nın kızını Onur’un kaçırdığını saklaması ile yıkılmıştı. Onur ve eşi Berna arasındaki tüm ilişkiyi öğrenen Alper, kızını kurtarmak için eşine muhtaçtır. Onur ile eşi Berna’nın buluşmasını sağlayan Alper, kızını kurtarır.

Dizinin bu haftaki yeni bölümünde kızını Onur’un elinden kurtaran Alper, eşi Berna’yı evden kovuyor. Evden kovulan Berna, Alper’den intikam almak için harekete geçiyor. Alper ile Leyla arasındaki ilişkiyi bilen Berna, Haşmet ile buluşuyor. Berna, intikam için Leyla ve Alper arasındaki ilişkiyi Haşmet’e anlatacak mı? İşte bu sorunun cevabı önümüzdeki haftaya damga vuracak.

Bana Sevmeyi Anlat dizisinin 19. bölüm 2. tanıtım fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

 

Bana Sevmeyi Anlat 20. bölüm: Aldatıldığını öğrenen Haşmet ne yapacak

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ