Akıllı Gündem

Bana Sevmeyi Anlat 15. bölüm fragmanı: Leyla ve Alper’i ne bekliyor

Bana Sevmeyi Anlat 15. bölümde Leyla ve Alper’i ne bekliyor? Canan, Leyla’nın gerçek kızı olduğunu öğrenecek mi? Dizinin 15. bölümünde yine büyük heyecan yaşanacak. Bana Sevmeyi Anlat 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bana Sevmeyi Anlat 15. bölüm fragmanı: Leyla ve Alper’i ne bekliyor

Bana Sevmeyi Anlat dizisinin yayınlanan 14. bölümü yine heyecan dolu olaylara sahne oldu. Leyla ve Alper, aşkı dolu dizgin giderken, Canan eski kocası Salih ile yüz yüze geldi. Yıllardır kızını merak eden Canan, Salih’in söylediği “Kızmız öldü” yalanıyla dünyası yıkıldı. Ancak bölümün sonunda Salih’i Leyla ile birlikte görünce, Leyla’nın gerçek kızı olduğunu anlar.

Bu geceki bölümün en heyecanlı olayı Haşmet’in tutuklanması oldu. Haşmet, lokanta da iş toplantısı yaparken polis geldi ve tutukladı. Tabi bu olayın devamı 15. bölüme kaldı.

Bana Sevmeyi Anlat 15. bölüm fragmanı yayınlandı! Alper boşanıyor

 

Bir diğer heyecanlı gelişme ise Ezgi ve Engin cephesinde yaşandı. Engin’in evinin anahtarını kopyalayan Ezgi, evde Engin’in eski düğün davetiyesini ele geçirir. Ezgi’nin bu konuda hesap sormasına sinirlenen Engin, daha önce evlenmediğini ve terk edildiğini söyler. Bu arada Engin’in Haşmet ile nasıl çalışmaya başladığı da ortaya çıkmış oldu. Engin, eski nişanlısının ameliyat ve tedavi parası için Haşmet’in has elemanı olmayı kabul eder. Bu arada Engin’in iyileşen eski nişanlısı, düğüne iki gün kala Engin’i yüzüstü bıraktığı ortaya çıktı.

Dizinin diğer bir aşık çifti Burak ve Eylül nikah kararı alır. Burak, Alper‘e yeğeni Eylül ile evlenmek istediğini açıklar. İlk etapta bu habere sinirlenen ve karşı çıkan Alper, Leyla’nın uyarısı ile taktik gereği razı olmuş görünür. Ancak Burak ve Eylül yıldırım nikahı kararı alır ve nikah masasına otururlar. Alper son anda nikaha yetişti ancak engel olabilecek mi?

 

Bana Sevmeyi Anlat dizisinin 15. bölüm fragmanı

 

Bana Sevmeyi Anlat 16. bölüm fragmanı yayınlandı! Leyla ne yapacak

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ