Akıllı Gündem

Bana Sevmeyi Anlat 15. bölüm fragmanı yayınlandı! Alper boşanıyor

Bana Sevmeyi Anlat dizisinin 15. bölüm ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizinin 15. bölümüne Alper’in boşanma kararı damga vuracak…

Bana Sevmeyi Anlat 15. bölüm fragmanı yayınlandı! Alper boşanıyor

Bana Sevmeyi Anlat dizisinin 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Fox TV’nin sevilen dizisinin önümüzdeki hafta yayınlanacak bölümü, yine heyecan dolu olaylara sahne olacak. Alper, önümüzdeki haftaki bölümde eşinden boşanıyor. Alper’den boşanmak istemeyen Berna, yine eski aşkı Onu ile karşılaşıyor.

Haşmet’in hapse girdiğine sevinen Hakverdi ve babasının sevinci kursaklarında kalabilir. Çünkü, Haşmet içeride çok kısa kalabilir.

Lale’nin öz kızı olduğunu öğrenen Canan ise büyük heyecan yaşıyor. İşte Bana Sevmeyi Anlat dizisinin 15. bölümünde seyircileri bekleyen heyecanlı olaylardan birkaçı…

Bana Sevmeyi Anlat dizisinin 15. bölüm fragmanı

14. BÖLÜM ÖZETİ

Bana Sevmeyi Anlat dizisinin 14. bölümü yine heyecan dolu olaylara sahne oldu. Leyla ve Alper, aşkı dolu dizgin giderken, Canan eski kocası Salih ile yüz yüze geldi. Yıllardır kızını merak eden Canan, Salih’in söylediği “Kızmız öldü” yalanıyla dünyası yıkıldı. Ancak bölümün sonunda Salih’i Leyla ile birlikte görünce, Leyla’nın gerçek kızı olduğunu anlar.

Bu geceki bölümün en heyecanlı olayı Haşmet’in tutuklanması oldu. Haşmet, lokanta da iş toplantısı yaparken polis geldi ve tutukladı. Tabi bu olayın devamı 15. bölüme kaldı.

Bir diğer heyecanlı gelişme ise Ezgi ve Engin cephesinde yaşandı. Engin’in evinin anahtarını kopyalayan Ezgi, evde Engin’in eski düğün davetiyesini ele geçirir. Ezgi’nin bu konuda hesap sormasına sinirlenen Engin, daha önce evlenmediğini ve terk edildiğini söyler. Bu arada Engin’in Haşmet ile nasıl çalışmaya başladığı da ortaya çıkmış oldu. Engin, eski nişanlısının ameliyat ve tedavi parası için Haşmet’in has elemanı olmayı kabul eder. Bu arada Engin’in iyileşen eski nişanlısı, düğüne iki gün kala Engin’i yüzüstü bıraktığı ortaya çıktı.

Dizinin diğer bir aşık çifti Burak ve Eylül nikah kararı alır. Burak, Alper‘e yeğeni Eylül ile evlenmek istediğini açıklar. İlk etapta bu habere sinirlenen ve karşı çıkan Alper, Leyla’nın uyarısı ile taktik gereği razı olmuş görünür. Ancak Burak ve Eylül yıldırım nikahı kararı alır ve nikah masasına otururlar. Alper son anda nikaha yetişti ancak engel olabilecek mi?

Bana Sevmeyi Anlat 16. bölüm fragmanı yayınlandı! Leyla ne yapacak

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ