Akıllı Gündem

Ateşböceği 9. bölüm fragmanında Aslı gidiyor

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Ateşböceği 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Aslı ve Barış arasındaki ilişki ne olacak? Aslı valizini toplayıp nereye gidiyor? Barış onu durdurabilecek mi? İşte Ateşböceği 9. bölüm fragmanı.

Ateşböceği 9. bölüm fragmanında Aslı gidiyor

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Ateşböceği 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yayınlanan son bölümünde korkunç gerçeği öğrenen Barış ailesi ve sevdiği kadın arasında kaldı. Birçok kez herşeye rağmen aşkını yaşamayı göze alsa da, üst üste yaşanan olaylar bunun bir hayalden öte gidemeyeceğini gösterdi. Barış da Aslı’ya daha fazla yalan söylememek için çareyi onu kendinden uzaklaştırmak zorunda kaldı. Peki şimdi ne olacak? Fragmandan görünen kadarıyla Aslı bavulunu toplayıp gidiyor. Barış onu bulabilecek mi? İşte Ateşböceği 9. bölüm fragmanı:

Son Bölümde Neler Yaşandı?

Gerçeklerle yüzleşmek Barış’ın arafta kalmasına neden olur Aslı her şeyden habersiz Barış’ı sıkıştığı araftan kurtarmaya çalışırken kendi korkularıyla da yüzleşmeye karar verir. Yaşananlar yeni başlangıçlara mı açılacak yoksa geri dönülmez pişmanlıklara mı neden olacaktır ?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ