Akıllı Gündem

Ateşböceği 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı (24 Ağustos Perşembe)

Star Tv ekranlarının severek izlenen dizisi Ateşböceği’nin 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Aslı okula dönme kararını değiştiriyor. Barış ise onu vazgeçirmek için peşinden ayrılmıyor. İşte Ateşböceği 9. bölüm hakkında merak edilenler.

Ateşböceği 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı (24 Ağustos Perşembe)

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Ateşböceği 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Dizinin 24 Ağustos Perşembe akşamı saat 20.00’da ekranlarda olacak yeni bölümünde Aslı, başına gelen üçüncü felaketten sonra yine okula dönmekten vazgeçiyor. Barış ise onu bu kararından vazgeçirmek için peşinden ayrılmıyor.

Barbaros‘un ise senetlerle başı belada. Ödemeler yüzünden hem manav hem de kafe elden gidebilir. Bu duruma bir çözüm getirmeye çalışan Aslı ve Gül de senetleri almak için plan yapıyor. Peki senetleri alabilecekler mi? Yoksa başları daha da belaya mı girecek?

Son Bölümde Neler Yaşandı?

Gerçeklerle yüzleşmek Barış’ın arafta kalmasına neden olur Aslı her şeyden habersiz Barış’ı sıkıştığı araftan kurtarmaya çalışırken kendi korkularıyla da yüzleşmeye karar verir. Yaşananlar yeni başlangıçlara mı açılacak yoksa geri dönülmez pişmanlıklara mı neden olacaktır ?

Ateşböceği 9. bölüm fragmanında Aslı gidiyor

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ