Akıllı Gündem

Ata Demirer’in yeni sevgilisi sunucu Merve Dinçkol mu

Ünlü komedyen Ata Demirer’in ünlü spor programı sunucusu Merve Dinçkol ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi. Ata Demirer’in yeni sevgilisi Merve Dinçkol kimdir?

Ata Demirer’in yeni sevgilisi sunucu Merve Dinçkol mu

Ünlü komedyen Ata Demirer’in yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi. 2014 yılında Özge Borak’la olan evliliğini bitiren Demirer, spor programı sunucusu Merve Dinçkol’la beraber olduğu konuşuluyor. Merve Dinçkol’la beraberlik yaşayan Ata Demirer ilişkisinin yıpratılmaması adına gözlerden uzakta kalmayı tercih etti. Üç aydır Ata’yla birlikte olan Merve Dinçkol’un Olanlar Oldu filminin galasına da katıldığı ancak ikilinin yan yana gelmediği öğrenildi.

Genç sunucu Instagram’da fotoğrafında o günkü kareyi; ‘Gişesi bol olsun’ notuyla paylaşan Dinçkol’un, ufak bir tüyo sunduğu yorumları da yapılıyor.

Ata Demirer’in yeni sevgilisi Merve Dinçkol kimdir?

1986 doğumlu Merve Dinçkol, Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon Programcılığı Bölümü mezunu… Stajını Lig TV’de yapan, ardından Ulusal Kanal’da sunuculuğa başlayan Merve Dinçkol, şimdilerde Öykü Cengiz ile Milliyet.com.tr için program yapmaya devam ediyor.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ