Akıllı Gündem

Ata Demirer’in kendisinden 23 yaş küçük Aslı Turanlı

Ata Demirer Yeni sevgilisini Aslı ile video paylaştı

Ata Demirer’in kendisinden 23 yaş küçük Aslı Turanlı

Ata Demirer, adının uzun zamandır birlikte anıldığı kendisinden 23 yaş küçük Aslı Turanlı’ya olan aşkını, sonunda sosyal medya hesabından duyurdu.

Ata Demirer, adının uzun zamandır birlikte anıldığı kendisinden 23 yaş küçük Aslı Turanlı’ya olan aşkını, sonunda sosyal medya hesabından duyurdu. Ünlü komedyen, önceki akşam ilk olarak Turanlı’nın fotoğrafının altına kalp emojisi koydu, hemen ardından da birlikte piyano başında görüldükleri bir fotoğrafı Instagram’da paylaştı.

Turanlı da bu gelişme sonrası suskunluğunu bozarak: “Bir süredir birbirimizi tanıyoruz. Çok fazla ortak noktamız var. Tiyatroyu, müziği, en çok da gülmeyi seviyoruz. Ata beni dinleyen, anlayan, bana öncelik veren biri. Dejenerasyon dan uzak. Bana eski usul çıkma teklif etti. Güzel bir birlikteliğe başladık. Çok mutluyuz.” dedi.

Ata Demirer ve Aslı Turanlı çifti geçtiğimiz günlerde sosyal medyada yan yana fotoğraf koyarak aşklarını ilan etmişti. Demirer, sevgilisinin kendisinden 23 yaş küçük olmasını eleştirenlere videolu yanıt verdi.

Ünlü komedyen Ata Demirer, kendisinde 23 yaş küçük Aslı Turanlı ile aşk yaşadığını sosyal medya hesabından duyurmuştu. Demirer, aralarındaki yaş farkını eleştirenlere videolu yanıt verdi.

‘YILLAR NASIL DA GEÇİYOR?’

Ata Demirer, sevgilisi Aslı Turanlı ile arasında 23 yaş olmasını eleştirenler için çektiği videoya ‘Yıllar nasıl da geçiyor?’ notunu düştü.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ