Akıllı Gündem

Artık Türk Lirası ile gönderim yapmak mümkün!

Cash Money Transfer’den kullanıcısının yüzünü daha da güldüren bir gelişme daha… Artık Türk Lirası ile gönderim yapmak mümkün!

Artık Türk Lirası ile gönderim yapmak mümkün!

CMT TÜRK LİRASINI TRANSFER ETTİ!

200 ülkeye 7/24 özgürce dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde ve en önemlisi uygun komisyon oranları ile acente bazlı para transferi imkanı sağlayan CMT (Cash Money Transfer), Mart 2019 itibari ile para birimi portföyüne Türk Lirası’nı da ekledi. Kullanıcısına acente bazlı para transferi alanında hizmet veren firma, yakın zamanda hayata geçireceği dijital cüzdan uygulaması ile daha geniş kitlelere hizmet vermeyi hedefliyor. Üyelerine sunduğu güvenceli ve arzu edilen tutarda para gönderimi hizmeti ile firma, insan odaklı çözümler üretmeye devam ediyor.

Cash Money Transfer’e Türk Lirası entegrasyonu

Acente bazlı para gönderiminde uzman marka Cash Money Transfer, benimsediği ‘paranın özgürleşmesi’ prensibinden hareketle fintech alanında bünyesine yeni hizmetler eklemeye devam ediyor. Ticarette ve günlük hayatta yurtiçi ve yurtdışı, para gönderimi hizmetinin ülkemizde de yaygın kullanılmaya başlanması ile birlikte CMT, kullanıcıların ödeme sistemini daha yaygın kullanması amacı ile Türk Lirası’nı ödeme sistemine ekledi. Söz konusu entegrasyon, TL üzerinde oluşan kur baskısını orta vadede hafifletecek bir potansiyel taşıyor. Üyelerine sunduğu güvenceli ve arzu edilen tutarda para gönderimi hizmeti ile firma, insan odaklı çözümler üretmeye devam ediyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ