Akıllı Gündem

Apple’ın yeni kampüsü havadan görüntülendi

Apple’ın uzay üssüne benzeyen yeni kampüsü Apple Park, havadan drone’lar ile görüntülendi. İşte Apple’ın Campus 2 adını verdiği yeni merkezinin havadan görüntüsü.

Apple’ın yeni kampüsü havadan görüntülendi

Apple’ın Nisan ayından itibaren taşınmaya hazırlandığı Apple Park’ın yen görüntüleri geldi. Apple’ın  Campus 2 adını verdiği 708 bin metrekarelik alan üzerine kurulu olan yeni kampüsün, bir ay içerisinde tamamlanması bekleniyor.
Teknoloji devi, 12 bin çalışanına ev sahipliği yapacak yeni kampüsü hakkında ara ara bilgi paylaşıyor. Bu sefer ise Apple Park’ın drone’lar tarafından çekilen yeni görüntüleri paylaşıldı. Duncan Sinfield tarafından paylaşılan görüntülerde, Apple’ın yeni kampüsünün son hali görüldü. Bu videoda merkezin genel görüntüsünün yanı sıra Apple’ın kurucusu adına açılan Steve Jobs Theatre ve inşası devam eden yeraltı otopark alanı göze çarpıyor.
Kampüsün 260.000 metrekare yer kaplayan halka şeklindeki ana binasının tamamı, dünyanın en büyük kavisli cam panelleriyle kaplı. Steve Jobs hayatta olsaydı, bu 24 Şubat’ta 62 yaşına girecekti. Onun hatırasını, Apple’a ve dünyaya yaptığı kalıcı etkiyi onurlandırmak amacıyla, Apple Park‘taki konferans binasına Steve Jobs Theater adı verilecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ