Akıllı Gündem

Apple yeni reklamlarında Android’i hedef aldı

Apple hazırladığı 5 yeni reklam filmiyle rakiplerine gönderme yaptı. Teknoloji devi yeni reklamlarında iPhone’un diğer telefonlardan çok daha hızlı ve güvenilir olduğunu vurguladı.

Apple yeni reklamlarında Android’i hedef aldı

Akıllı telefon sektöründeki Android ve iPhone arasındaki kıyasıya rekabet her alanda kendini hissettiriyor. Firmalar rakiplerini geride bırakabilmek için her aracı kullanıyor. Bunların başında da reklamlar geliyor. iPhone’un satışa çıktığı ilk günden bugüne kadar rakipleriyle birbirlerine reklamlar aracılığıyla göndermelere ve taş atmalara sık sık rastladık. Kimi zaman Android işletim sistemli telefon markaları (Sony, Samsung) hazırladıkları reklamlarda iPhone’u yerden yere vururken, kimi zamanda Apple rakiplerini ti’ye almıştı.

Apple, geçmişte rakiplerine gönderme yaptığı reklamlara, dün gece yenilerini ekledi. Üstelik bu sefer 5 fraklı reklam ile rakiplerine gönderme yaptı. Apple, bu reklamlarda iPhone’un rakiplerinden daha hızlı, daha güvenli, kolay kullanılabildiğini ve fotoğrafların, müziklerin kolayca iPhone’a taşınabileceğini vurguladı.

İşte Apple’ın hazırladığı o reklam filmleri

VİDEOLAR

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ