Akıllı Gündem

Apple TV kanalı işine giriyor

Apple, TV kanalı işi için Sony’den iki önemli ismi transfer etti. Sony’den transfer edilen Jamie Erlicht ve Zack Van Amburg, Apple’a özel TV şovları ve video içeriklerden sorumlu olacaklar.

Apple TV kanalı işine giriyor

Apple televizyon işi konusunda çok ciddi. O kadar ciddi ki Sony’den bu konuda çok iyi olan iki kişiyi kendi bünyesine aldı. Jamie Erlicht ve Zack Van Amburg, dünya çapında video programlama için işe alındı. Eddy Cue, bu iki isimden sorumlu olacak ve Apple’a özel TV şovlarının mimarı olacaklar. Onların isimlerini muhtemelen duymadınız, ama büyük rol oynadıkları yapımları biliyorsunuz.

Sony Pictures’da on yılı aşkın süredir primetime TV programlamadan sorumluydular; Breaking Bad ve onun inanılmaz spin off’u Better Call Saul ve daha yenilerden Crown’un yapımında rol oynadılar.

İyi bir televizyon dizisinin nasıl olması gerektiğini biliyorlar ve eminiz ki Apple’ın TV kolunu güçlendirmek için ne yapılması gerektiğini düşünmeye başladılar bile.

Bunlar geleneksel TV kanalı yapımcıları için iyi haberler değil. Netflix ve Amazon’un TV alanındaki girişimleri yüzünden zaten izleyici kaybediyorlardı ve şimdi Apple da daha çok işin içine girmek için hazırlanıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ