Akıllı Gündem

Apple Pay uygulaması ‘Lose Your Wallet’ etkinliğiyle destekleniyor

Apple Pay uygulaması ‘Lose Your Wallet’ etkinliğiyle destekleniyor

Apple Pay günden güne genişlemeye devam ederken Apple‘ın destekleri bitmek bilmiyor. Amerika merkezli teknoloji devi, mobil ödeme servisinin reklamını yapmak için şimdi de San Francisco‘da özel bir alışveriş etkinliği düzenliyor. ‘Lose Your Wallet‘ adı verilen etkinlikte seçilmiş mağazalar Apple Pay kullanan müşterilerine özel indirimler uyguluyor.

Toplam 36 mağazanın katılımıyla gerçekleştirilecek olan etkinlik 23 Haziran Cuma günü başlayıp 25 Haziran Pazar günü son bulacak.

Apple, etkinliğin tanıtımını yapan ve katılımcı mağazaları gösteren bir internet sayfası yayınladı. Katılımcılar arasında Azalea, Bulo, Dish, Nancy Boy, Benefit, Marina Deli, ve Pladra gibi isimler yer alıyor.

Son Katılan Ülke İtalya Oldu

Apple Pay kullanıma sunulduğundan bu yana dünya çapında büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Son olarak İtalya‘da kullanıma sunulan mobil ödeme servisi, ondan önce de İrlanda ve Tayvan‘a giriş yapmıştı.

Teknoloji devi daha önce de Apple Pay’i desteklemek adına online alışveriş siteleriyle anlaşmalı olarak indirimler uygulamıştı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ