Akıllı Gündem

Apple Faces’tan Apple Watch İçin Özel Wallpaper’lar

Apple Watch’unuzu kişiselleştirme oyununa başlamanın zamanı geldi.

Apple Faces’tan Apple Watch İçin Özel Wallpaper’lar

Apple Faces, Apple Watch için özel duvar kağıtları sunan basit bir site. Sitede desen, renk ve şekillerin olduğu duvar kağıtları listelenmekte. Diğer duvar kağıtları hesap makinesi, saat ya da takvim gibi klasik tasarımlardan oluşurken ; sitenin duvar kağıtlarındaki renkler Apple’ın sportif saat kayışları ile uyum sağlar. Doğal olarak, her bir dizayn saat ve tarihi ön plana çıkarmakta.

Kendi fotoğraflarınızı saat yüzünüz haline getirebilme özelliği WatchOS 2 de tanıtıldı.

Sadece, fotoğraflarınızı iOS cihazlarınızdan birinize kaydettiğinizde; fotoğraf albümlerinizin Apple Watch’unuzla senkronize olması yeterli. İster oluşturduğunuz bağımsız bir albümünüz isterseniz kullanmak istediğiniz favori fotoğraflarınız olsun size önerimiz, hangi albümü kullanmak istiyorsanız onu Apple Wathc’unuza senkronize etmek olacaktır. Ayrıca Apple Watch uygulamasını iPhone’unuza indirerek istediğiniz fotoğrafları listeleyebilir ve senkronize ederek saatinize yükleyebilirsiniz.

Bu yazımızdaki adımları izleyerek bir kaç dakika içerisinde; ister tek bir fotoğraf isterseniz bütün bir albümünüzü saatinizin yüzü haline getirebilirsiniz. Fotoğraflarınız uygun bir biçimde görünmüyorsa biraz bekleyin, iPhone’unuzun Apple Watch ile senkronize olması biraz uzun sürebilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ