Akıllı Gündem

Apple AirPods kablosuz kulaklığın siyahı çıktı

Apple’ın iPhoone 7’ler ile birlikte satışa sunduğu kablosuz kulaklığı AirPods’un sadece beyaz rengi vardı. Bugüne kadar! Apple’ın kablosuz kulaklığı AirPods’a siyah renk seçeneği eklendi. Ama siyah rengi Apple satışa sunmadı. İşte siyah AirPods kulaklığın detayları..

Apple AirPods kablosuz kulaklığın siyahı çıktı

iPhone 7‘ler ile satışa sunulan ve fiyatıyla büyük tartışmalara neden olan kablosuz AirPods kulaklıkların siyah renk seçeneği geldi. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus mat siyah renk sahipleri, beyaz AirPods kulaklığı cihazlarının rengiyle uyumlu bulmuyorlardı. Bu nedenle 899 TL ödeyip rengini beğenmedikleri bir kulaklığı almak istemiyorlardı. Bu durumu fırsata çevirmek isteyen bir aksesuar firması, siyah renk AirPods hayal eden iPhone kullanıcılarının bu hayallerini gerçeğe dönüştürdü.

BlackPods isimli şirket AirPods’u 99 dolar karşılığında siyah renge dönüştürüyor. AirPods’ları siyah renge dönüştürmek için özel bir kaplama sistemi geliştiren BlackPods, bunun için çizilmeye karşı dayanıklı 3 katmanlı malzeme kullanıyor. Simsiyah iPhone 7 veya mat siyah iPhone 7 ile uyumlu bir görünüm elde etmek için BlackPods, AirPods’u kendi sitesi üzerinden de satıyor.

249 dolara siyah renkli AirPods’u BlackPods’un internet sayfası üzerinden sipariş vermeniz mümkün. Bu arada altını çizmekte yarar var. AirPods’u siyah renkle kaplatmayı düşünüyorsanız kulaklığın garanti dışına çıkacağını belirtelim. Buraya tıklayak ulaşabileceğiniz BlackPods, işlemin üç gün sürdüğünü belirtiyor.

108 adet iPhone SE ile Jenga oynadılar

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ