Akıllı Gündem

AÖL sınav giriş yerleri 2018 açıklandı! 8-9 Aralık MEB Açık lise AÖL sınav giriş belgesi nasıl alınır?

Merakla beklenen AÖL sınav giriş yerleri açıklandı.”08 – 09 Aralık 2018 tarihlerinde 3 oturum olarak gerçekleştirilecek Açık Öğretim Liseleri (Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi, Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi) 2018-1. Dönem sınav yerleri açıklandı. Sınava katılacak öğrencilerimiz Sistemden öğrenci numarası ve şifrelerini girerek sınav giriş belgelerine ulaşabilirler.”

AÖL sınav giriş yerleri 2018 açıklandı! 8-9 Aralık MEB Açık lise AÖL sınav giriş belgesi nasıl alınır?

AÖL SINAV GİRİŞ YERLERİ AÇIKLANDI!

Hafta sonu gerçekleşecek açık lise sınavları için AÖL sınav giriş yerleri açıklandı. Açıköğretim Lisesi 1. dönem sınavlarına çok az bir süre kala, adaylar bir yandan son hazırlıklarını sürdürüp öte yandan ise ‘AÖL sınav giriş yerleri açıklandı mı?’ sorusuna cevap arıyordu. MEB, konuyla ilgili yaptığı açıklamada Açıköğretim Lisesi sınav yerlerinin sorgulama sayfası üzerinden erişime açıldığını duyurdu. Peki, 2018 AÖL sınav giriş belgesi nasıl çıkartılır? İşte konu hakkında merak edilen detaylar…

Merakla beklenen AÖL sınav giriş yerleri açıklandı. Konu ile ilgili yapılan açıklama şu şekilde:

“08 – 09 Aralık 2018 tarihlerinde 3 oturum olarak gerçekleştirilecek Açık Öğretim Liseleri (Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi, Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi) 2018-1. Dönem sınav yerleri açıklandı. Sınava katılacak öğrencilerimiz Sistemden öğrenci numarası ve şifrelerini girerek sınav giriş belgelerine ulaşabilirler.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ