Akıllı Gündem

Android için En iyi İkon Paketleri

Android için En iyi İkon Paketleri

2016’ya girdik ama alışkanlıklarımız hâlâ devam ediyor. Eğer alışkanlıklarınız arasında tıkılıp kaldıysanız ve küçük değişikliklere ihtiyacınız varsa telefonunuzun ikonunu değiştirmek size iyi gelebilir. Play Store’da bulunan yüzlerce ikon paketinden beğeneceğinizi düşündüğümüz birkaç tanesini sizler için inceledik.

Evin

Bu paket size 3.285 farklı renklendirme, kare şekillendirilmiş simgeler ve popüler uygulamalara alternatif simge seçenekleri sunuyor. Bu simgeler gerçekten güzel görünüyor, dürüst olmak gerekirse alabileceğiniz en iyi ikon paketlerinden birisi diyebiliriz. Değişen uygulama simgelerinin yanında Evin, simgeleriyle uyumlu 10 yüksek çözünürlüklü duvar kâğıdı da sunuyor. Bu paket ayrıca telefonunuza makyaj yapma özelliği yani tema değiştirme gibi bir artısı daha var. Sizin anlayacağınız bu paketle telefonunuzda sizi sıkan bütün her şeyi değiştirebilirsiniz.

Illumin UI

Bu paketimiz ise kıvrımlı köşeleri bulunan ikonları ile başımızı döndürüyor. Diğer paketler gibi renkleri gözümüze sokan renk paletleri yerine daha mat renklere yer veren paket, tam göz zevkimize göre ayarlanmış. Bu paket ayrıca çevrimiçi duvar kâğıdı indirmeniz için bir veri tabanı da kurmuş. Renkleriniz ile uyumlu duvar kâğıdını seçmek ise size kalmış artık.

Evox

Evox ise size 3.700’den fazla simge seçeneği sunuyor. Birçok uygulamanın birden fazla alternatif simgesi var. Haliyle seçmek biraz zor olacak. Dizayn dili ise biraz çizgi-romanı andırıyor. Siyah dış çerçeveler ve çok az kıvrılan köşeler çizgi severlere hitap ediyor gibi dursa da herkes tarafından seviliyor. Ayrıca birçok takvim programından daha iyi dinamik takvim seçeneği bizi kendisine daha fazla çekiyor.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ