Akıllı Gündem

Android Cihazlar İçin Yeni Uygulama ve Oyunlar Geliyor!

Android Cihazlar İçin Yeni Uygulama ve Oyunlar Geliyor!

Akıllı telefonların en önemli işletim sistemlerinden biri olan Android cihazlar için üretilen uygulamaların ve oyunların, her geçen gün daha da çok çeşitlilik kazandığını görüyoruz. Bu uygulamalar ve oyunların çeşitlilik kazanması ve kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilmesi kendi işletim sistemini kendi üreten ve uygulamalar ile oyunların uyarlanmasının yeniden yapılması gereken Apple firmasını daha zor duruma sokuyor.

Samsung, Lg, Asus, Sony, Htc ve diğer tüm akıllı telefonlar Android işletim sistemi kullanarak birçok uygulamanın kolayca yüklenmesini sağlarken Apple firmasının kendi uygulamasını kendi işletim sistemine göre uydurmaya çalışması, birçok uygulamanın Android’e göre çok daha sonra ulaşmasına sebebiyet veriyor.

Android cihazlar için yapılan bu uygulamaların yeni yıl kapsamında daha da çok geliştirildiği söyleniyor. Google Play Store olarak tüm uygulamaları indirmeye imkan tanıyan geniş bir platformun Android cihazlar için hizmet verdiği bilinirken, geçtiğimiz günlerde bu uygulamaların arasına yeni ürünler de eklendi. Apple firmasının akıllı telefonları için çıkarmış olduğu canlı resim çekilmesine yönelik uygulama ile ilgili kullanıcıların bu uygulamayı beğenmesinin görülmesi üzerine Android cihazlarda da buna benzer bir uygulama gelişti. Geçtiğimiz günlerde daha önce kamera uygulaması olarak dikkat çeken bir uygulamanın yeni güncelleme ile geliştirildiği ve sadece Apple akıllı telefonlarında olan bu uygulamanın artık tüm Android cihazlarda kullanılabildiği bilgisi verildi.

Yeni yıla henüz girdiğimiz bugünlerin hatırına çok sayıda firmanın yeni üretmiş olduğu uygulamaları çok uygun fiyatlardan satışa

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ