Akıllı Gündem

Amazon market alışverişinizi artık sizin için yapıyor

Amazon Pantry bundan böyle size 4.000’in üzerinde market ürünü imkanı sunacak; yalnız tek bir şart var o da Amazon Prime’ı takip etmek.

Amazon market alışverişinizi artık sizin için yapıyor

İnternet alışveriş sitelerinin devi Amazon “Yarın elinde kargo servisi” ile süpermarket alanına büyük bir adım atıyor.

Amazon Pantry müşterileri, yiyecek ve içecekten, güzellik ve sağlık ürünlerine kadar 4.000’in üzerinde ürüne bir tıkla ulaşabilecekler ancak buna taze meyve ve sebze dâhil değil.

Diğer süpermarketlerin kargo ödemeleri için kullandığı bir defaya mahsus ödeme yerine Amazon yeni bir uygulama getiriyor. Müşterileri tahsis edilen bu kutular ile 20 kilograma kadar ürün taşınabiliyor. Bu kutular ilk başta 2.99£.Bu kutu sınırını doldurduktan sonra ise diğer bütün kutuların her biri 0.99£. Servis uluslararası çalışmakta ama bir şartla: Amazon Prime üyesi iseniz; bu da normalde yıllık 79£ fakat şu anda özel teklif ile 59£.

Amazon, geçen Eylül ayında Londra ve Birmingham’da, 60 çeşit civarında soğutulmuş ve dondurulmuş gıda servisi yapan sipariş ağını ilk kez görücüye çıkardı. Amazon Pantry’nin yayınlanması ise Birleşik Krallık’daki geleneksel süpermarket alanında çok daha güçlü bir adımı temsil ediyor. Amazon Pantry’nin Başkanı Helene Parthenay: “Bu hizmet insanların günlük alışveriş ve uzun vadeli kiler alışveriş yükünü hafifletecektir. Bizler müşterilerimiz için sürekli yenilikler getirerek, onların zaman ve paradan tasarruf etmelerini sağlıyoruz.”

Amazon Pantry gelecek haftalarda binlerce yeni ürünü, ürün yelpazesine eklemeyi planladıklarını belirtti. Ayrıca şirketin yakın zamanda Birleşik Krallık’da AmazonFresh adında taze et, sebze, meyve ve süt ürünü siparişi yapabileceğiniz yeni bir hizmet vermeye başlayacağı da söylentiler arasında.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ