Akıllı Gündem

Altınbaş’dan çok özel kutlama!

Altınbaş, İstanbul’da ilk lez düzenlediği halk hünlerinin açılışını VIP Davet ile kutladı…

Altınbaş’dan çok özel kutlama!

Altınbaş, İstanbul’da ilk lez düzenlediği halk hünlerinin açılışını VIP Davet ile kutladı…

Türkiye’nin lider mücevherat markası Altınbaş, İstanbul’da ilk kez gerçekleştirdiği halk günlerinin açılışını cemiyet ve magazin dünyasından önemli isimlerin katıldığı davet ile gerçekleştirdi.

Altınbaş Mücevherat’ın Nuruosmaniye mağazasında gerçekleştirilen davete katılan Gül Erçetingöz, İmam Altınbaş, Ali Altınbaş, Sitare Kalyoncuoğlu, Ayşegül Toplusoy, Fatoş Sarıgül Altınbaş, Yelda Tiftik, Bahar Şer, Çiğdem Hitay, Beyza Uyanoğlu gibi isimler uygun fiyatlara yılbaşı öncesi mücevher alışverişi yaparak hem kendileri hem de yakınları için kolyeden küpeye çok sayıda ürün seçtiler.

Davete katılan cemiyet hayatının tanınmış isimlerinin hepsi, “Altınbaş’in ilk kez gerçekleştirdiği halk günlerinde çok değerli mücevherleri kaçırılmayacak uygun fiyatlara sahip olma fırsatı bulduk. 5 Kasım Pazar gününe kadar sürecek olan Altınbaş Halk Günleri’nde her keseye uygun bir mücevher bulunacağına eminiz. Mutlaka ziyaret edilmesini tavsiye ederiz “dedi. Altınbaş’ın Tüm Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inde bulunan tüm mağazalarında gerçekleşen Halk Günleri’nde, yüzükten, bilezik, kolye ve gerdanlığa tüm ürünleri çok uygun fiyatlarla satışa sunuluyor.

 

Kaynak: gecce.com.tr

Bu içerik gecce.com.tr sitesinden alınmıştır. İçerik hakkındaki şikayetlerinizi ve kaldırma taleplerinizi iletisim@akilligundem.com mail adresine iletebilirsiniz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ