Akıllı Gündem

Altınbaş Holding’in üçüncü kuşağı inşaat işine girdi

Altınbaş Holding’in üçüncü kuşak temsilcileri Orkun Altınbaş ve Serdar Altınbaş, Göztepe’de Bağdat Caddesi ne yakın bir lokasyonda konut sektörüne ilişkin ilk adımı attılar.

Altınbaş Holding’in üçüncü kuşağı inşaat işine girdi

Ana işi mücevheratın yanı sıra enerji, finans ve eğitim sektörlerinde faaliyet gösteren Altınbaş Holding’in üçüncü kuşak temsilcileri inşaat işine girdi. 2017 yılında var olduğu sektörlerde 350 milyon dolarlık yatırım planıyla hareket eden ve 7 milyar TL ciroya sahip olan Altınbaş Holding in yönetim kumlu başkanı Vakkas Altınbaş, grubun Maslak’taki ofis binası dışında konut işinde yer almadığını belirtiyor.
Fakat konut sektörüne ilk adım üçüncü kuşaktan geldi, üçüncü kuşaktan Orkun Altınbaş ve Serdar Altınbaş, Göztepe’de Bağdat Caddesi ne yakın bir lokasyonda konut sektörüne ilişkin ilk adımı attılar. Vakkas Altınbaş, bu konuda şunları söylüyor: “Orkun ve Serdar Altınbaş’ın bu alanda güzel girişimleri var. Bağdat Caddesi ne yakın bir lokasvonda 330 dairelik bir proje yapacaklar. Gelecek yıl nisan veya mayıs ayı gibi satışa sunulacak. 1992‘den beri bekleyen bir proje iken çocuklar devraldı. 81 kişinin ortak olduğu bir yerdi. 7 dönümlük bir arazi burası. Çok iyi bir proje olacağına inanıyoruz. Buradan gelir beklentisi yaklaşık 300 milyon TL.”

Ekonomist

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ