Akıllı Gündem

Alişan ile Özcan Deniz saçlarına yatırım yapıyor

Erkeklerde kel kalma korkusu onları önlem almaya itiyor. Alişan ile Özcan Deniz’de saç dökülmesine karşı ciddi yatırım yapan isimlerin arasındaymış.

Alişan ile Özcan Deniz saçlarına yatırım yapıyor

Habertürk magazin yazarı Esin Övet, Alişan ve Özcan Deniz’in kel kalmamak için saçlarına ciddi yatırım yaptıklarını yazdı. İşte Esin Övet’in yazısında sanatçılar hakkındaki o bölüm.

Hani doktorlar hep “30 yaşına geldiğiniz zaman abartmadan botoks ve diğer işlemleri yaptırın ki yüzünüz çabuk çökmesin” der ya, işte erkeklerin de saçları dökülmeden aldıkları önlemler son dönemde çok popüler. Malumunuz saçım yandığı için son zamanlarda saçla yatıp saçla kalkıyorum. Saç konusunda nerede ne var, hepsinden haberdarım. Alişan yıllardır yaptırıyormuş geleceğe önlem olarak. Hatta Özcan Deniz de son yıllarda saçlarına ciddi yatırım yapıyormuş. Aslında birçok sanatçı bunu yapıyor diyebilirim. Sanatçıyı geç sıradan insanlar dahi saç konusunda çok hassasmış ki bence acayip haklılar. Saç çok önemli. İki gün önce kendisine bayıldığım, sözlerini çok ciddiye aldığım Doktor Demet Aşkın ile sohbet ederken erkeklerin saçları ile kadınlardan daha çok ilgilendiğini öğrendim. Erkekler saçlarına mezoterapi ve fibroblast yaptırıyorlarmış. Ben saçı dökülenlerin saç ektirmesi gerektiğini düşünürdüm ama sadece öyle değilmiş. Artık daha farklı çözümler bulunabiliyormuş. Uzun yıllardır saç dökülmesiyle başı dertte bir erkek arkadaşım “Ben doktora gittim saç ekme yapmadı. Aslında herkesi kandırıyorlar, herkesin saçına ekme olmuyor” dedi. İlgili beylere duyurulur. İlla çim adam gibi dolaşmanıza gerek yok.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ