Akıllı Gündem

Ali Ağaoğlu’nun “Kadınlar benim malımdır” sözü ortalığı karıştırdı

Ali Ağaoğlu, BBC belgeselinde kadınlara söylediği laflar nedeniyle CHP’li vekil Tur Yıldız Biçer tarafından dava edildi. Bu durum Ağaoğlu’na sorulunca “O kadın benim evime gelsin” dedi

Ali Ağaoğlu’nun “Kadınlar benim malımdır” sözü ortalığı karıştırdı

İş adamı Ali Ağaoğlu, BBC’ye verdiği röportajda “Kadınlar benim malımdır” deyince, CHP’li vekil Tur Yıldız Biçer, bu sözleri için Ağaoğlu’na dava açmıştı. Gazeteciler, iş adamına bu durumu sorunca, Ağaoğlu “O kadın benim evime gelsin” diyerek ilginç bir yanıtta bulundu.

Belgeselde yatak odasındaki kadın çanta ve ayakkabılarını “Kızlar dağıtıyor” diyerek gösteren Ağaoğlu, Reeve’in “Bunlar sizin değil mi” sorusuna, “Yok ama onları kullananlar benim malım” demişti.

 

CHP’Lİ VEKİL SERT TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Ağaoğlu’na tepki gösteren Biçer, şu ifadelere yer vermişti: “Bir kadın milletvekili olarak bu görgüsüzlüğe sessiz kalınmasına da şaşırıyorum.

Ağaoğlu kendisini ne zannediyor ki kadınlar için ‘mal’ ifadesini kullanabiliyor. Ağaoğlu’nun Türkiye’yi temsilinden utanç duyuyorum.

Ahlaktan amade müteahhit manzarasını seyrediyoruz. İnsanlıktan çalmanın anlamı yok. İnsanlığın, ahlakın parayla pulla satın alınabilecek bir şeyin olmadığının açık örneğini görüyoruz”

Kaynak: Posta

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ