Akıllı Gündem

Adobe Scan uygulaması telefonları taşınabilir tarayıcıya dönüştürüyor

Adobe, dökümanları cep telefonunuz ile taramanıza ve PDF’leri düzenlemenize imkan tanıyan Adobe Scan uygulamasını kullanıma sundu. Adobe Scan’ın iOS ve Android platformlarından ücretsiz indirebilirsiniz.

Adobe Scan uygulaması telefonları taşınabilir tarayıcıya dönüştürüyor

Adobe, akıllı telefon kullanıcıları için yeni uygulaması Adobe Scan’ı duyurdu. Adobe Scan sayesinde fiziksel dokümanlarınızı, metni düzenlenebilir PDF dosyaları haline getirebilirsiniz. Cep telefonu ile fotoğrafını çektiğiniz dökümanları kolayca PDF’ye dönüştürebilirsiniz. Hem iOS hem de Android platformları için sunulan uygulamanın tamamen ücretsiz olması da önemli bir artı.
ADOBE SCAN İLE DÜZENLENEBİLİR PDF’LER

Mobil öncelikli dünya için modern doküman oluşturma amacı taşıyan Adobe Scan ile sadece akıllı telefonunuzun kamerasını kullanarak bir dokümanın dijital kopyasını elde edebiliyorsunuz. Birçok alternatifi olmasına rağmen Scan diğer Adobe uygulamalarıyla birlikte kullanıldığında çok daha işlevsel bir hale geliyor. Taranan dokümanları otomatik olarak Adobe Document Cloud’a yüklenebilmesi sayesinde bu dokümanlara tüm bilgisayar, telefon ve tabletlerden erişebiliyorsunuz.

Uygulama şirketin birleşik yapay zeka ve makine öğrenimi sistemi Adobe Sensei’den gücünü almakta. Dosyalarınızı Adobe Acrobat ile düzenlemeniz de mümkün ancak kötü haber dijitalleştirilmiş metinleri düzenlemek için Acrobat Pro DC’ye ödeme yapmanızın gerekmesi. İş ve okuldan PDF’lerinizi düzenlemenin maliyetiyse bu anlamda aylık 15 dolar.

Şu an için uygulamanın bazı eksikleri de yok değil. Adobe Scan’in bazı dokümanları tanımlayamadığı ya da basılı metin kutularını veya tabloları Shift deletenin haberine göre kesme eğiliminde olduğu ifade ediliyor. Öte yandan uygulama yine de alışılagelmiş Adobe kalitesini taşıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ