Akıllı Gündem

Adem ile Sabriye arasında şok kavga! Kardeşlik sona mı eriyor

Survivor 2017 yarışmasında şok kavga! Adem ile bugüne kadar kardeşim dediği ve koruduğu Sabriye arasında büyük kavga. Adem ile Sabriye arasındaki kardeşlik sona mı eriyor? Survivor 2017 21 Mart Salı fragman.

Adem ile Sabriye arasında şok kavga! Kardeşlik sona mı eriyor

Survivor 2017’nin bu geceki eleme gecesi için merak edilen tanıtım fragmanı yayınlandı. Fragmanda bu geceye elenecek adaydan çok Adem ile Sabriye arasındaki kavga damga vuracak. Adem’in yarışmanın başından beri sahip çıktığı ve onun için herkesi karşısına aldığı Sabriye, Adem’e bayrak açıyor. Son günlerde oyunlarda gösterdiği performans ile İlhanlar ile yıldızı barışan Sabriye, haftalardır kendisine sahip çıkan Adem ile büyük tartışma yaşayacak.

Dün gece oynanan bireysel dokunulmazlık sembolunü kazanıp Furkan’ı potaya sokan Sabriye, Adem ile kavga etmekten geri kalmadı.

”SENİN İÇİN HERKESİ KARŞIMA ALDIM NANKÖR!”

Adem, Sabriye’ye “Yazıklar olsun sana! Sana geldiğim günden beri bakıyorum. Senin için herkesi karşıma aldım. Nankör!” dedi.

Sabriye’de tartışma sonrası yaptığı değerlendirmede; “Kimseye muhtaç değilim. Yalnız takılmayı düşünüyorum!” diyerek Adem’le resmen ipleri kopardı.

Adem, verdiği röportajda Sabriye’yi kardeşi gibi gördüğünü, bu yüzden dışlandığını ve bir çok insanı karşısına aldığını anlatırken, onu nankörlük ile suçladı ve sözlerine insan dostu ile düşmanına aynı dili kullanmaz diyerek sitemini dile getirdi. Sabriye ise kimseye ihtiyacı olmadığını söyledi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ