Akıllı Gündem

Adana’daki bu görüntü UFO’ya mı ait

Adana Şakirpaşa Havaalanı’nda fotoğrafı çekilen bu görüntü UFO tartışmalarını alevlendirdi. Adana’da görülen bu ışıklar bir UFO’ya mı ait?

Adana’daki bu görüntü UFO’ya mı ait

UFO (İngilizce: “Unidentified Flying Object”/tanımlanamayan uçan nesne) iddiaları internetin vazgeçemediği konularından ve tartışmalarından birisi. Gökyüzünde bir hava olayından ya da başka bir olaydan dolayı oluşan bir görüntü ardından hemen UFO tartışmaları başlıyor.

UFO var mı yok mu? tartışmalarına hiç girmeden haberimize geçelim. Evrensel Uzay Platformu’nda yer verilen içeriğe göre, Adana Şakirpaşa Havaalanı’nda hemen aşağıda göreceğiniz görüntülere rastlanmış. Birçok kişinin gözlemlediği iddia edilen bu görüntüler Adana’da kısa süreli paniğe sebebiyet vermiş ve bu olay hemen UFO’lara yorulmuş.

İşte o görsel – Peki bu görsel ile ilgili sizin düşünceniz nedir?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. mehdi 2019 dedi ki:

  fotoğrafa bakınca metro üst kısmına benziyor ! büyük bir ihtimalle ! daha önce çekilen filimin datasında silinmeyen veriler veri gölgesi yapmış ! üst sol atl kısımda yolcu demirine bağlı tutunma aparatı görünüyor 🙂

 2. kamuran dedi ki:

  otobüsün camından yansımış olmasın.

 3. Alper dedi ki:

  Sevgili ustun zekali biladerlerim ,resim cep telefonu ile cekilmis , icinde fotograf makinasi gilmi bulunan cep telefonunu siz mi icat ettiniz , farzedelimki cep telefonu degil hangi teknoloji dusmani halen icinde film bulunan makina kullaniyor , gercek tir yada ufo dur demiyorum , ne oldugu biliniyor olsa zaten ufo denmez , az bi yaratici olun diyorum , burya yazacaginiz , bilmiyorum ,yorumu daha gercekci olurdu.

 4. Ali dedi ki:

  zaman makinası

BİR YORUM YAZ