Akıllı Gündem

Acun’dan Survivor 2017 gönüllüler takımı için yeni tanıtım

Acun Ilıcalı, GÖZ6 yarışması şampiyonları Erdi ve Berna’nında olduğu Survivor 2017 gönüllüler takımının yeni videosunu paylaştı. Yiğit İzik, Survivor 2017 gönüllüler takımına katılmayı hak eden 12. yarışmacı oldu.

Acun’dan Survivor 2017 gönüllüler takımı için yeni tanıtım

Acun Ilıcalı, Survivor 2017 gönüllüler takımının yeni tanıtım videosunu paylaştı. Geçtiğimiz hafta GÖZ6 yarışmasında şampiyon olarak gönüller takımına katılmayı hak eden Berna Keklikler ve Erdi Ünver yeni tanıtım fragmanında yer aldı. Acun Ilıcalı, tanıtım videosunda bir sürpriz daha yaptı ve Survivor 2017 gönüllüler takımının 12. yarışmacısını da paylaştı. Yiğit İzik, Survivor 2017 gönüllüler takımının 12. yarışmacısı olmaya hak kazandı.

İşte Survivor 2017’de yarışacak olan gönüllüler takımının kadrosu;

İşte Survivor 2017’de yarışacak olan gönüllüler takımının kadrosu; Eser West, Ogeday Girişken, Volkan Çetinkaya, Gökhan Gözükan, Tuğçe Melis Demir, Fulya Şahin, Denisa, Elif Şadoğlu, Yiğit İzik, BurçakTuncer, Erdi Ünver ve Berna Keklikler.

Acun Ilıcalı, paylaşımında, şimdiye kadarki en güçlü gönüllüler takımı hazırladığını belirtti. Acun ayrıca bugün ünlüler takımının da yeni tanıtım fragmanını paylaşacağını duyurdu. İşte Acun Ilıcalı’nın açıklaması ve gönüllüler takımının yeni tanıtım videosu.

Acun Ilıcalı: “İşte Gönüllüler’in yeni tanıtımı. Bana göre şimdiye kadarki en güçlü Gönüllüler Takımı. Ünlüler’in yeni tanıtımını daha sonra paylaşacağım..”

 

Survivor Erdi Ünver kimdir? Survivor 2017’ye Erdi gidiyor

Survivor Berna Keklikler kimdir? Survivor 2017’ye Berna gidiyor

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ