Akıllı Gündem

Acun’dan Eser West itirafı: Hayal kırıklığım var

Acun Ilıcalı, Survivor 2017’de zorlu ada şartlarına dayanamayarak yarışmadan ayrılan Eser West için ilk defa konuştu. Ilıcalı, Kıbrıs’ta düzenlenen büyük finalde Eser West için “hayal kırıklığım var” dedi.

Acun’dan Eser West itirafı: Hayal kırıklığım var

Survivor 2017’nin Kıbrıs yarı finali dün gece gerçekleşti. Yarışmanın zorlu ada koşullarına dayanamayarak ayrılmak isteyen Eser West’te Kıbrıs’taki final konukları arasında yer aldı. Gönüllüler takımının oyuncusu olan Eser West, yarışmanın iddialı isimleri arasında yer alıyordu. Ancak yarışmadan kendi isteği ile ayrılması izleyicilerde büyük şaşkınlık yaratmıştı. Acun Ilıcalı, o günlerde duyguları tam olarak ifade etmemişti ama dün geceki final programında Eser West hakkında itirafta bulundu.

Yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, ünlü isme karşı kırgınlığı olmadığını belirtirken, ince bir sitemde bulunmayı da ihmal etmedi.

“HAYAL KIRIKLIĞIM VAR”

Acun Ilıcalı, “Eser, Survivor’ın zor şartlarına dayanamadı. Bu, dünyanın en zor yarışması. Herkes açlığa dayanabilmek zorunda değil. Mental olarak, fiziksel olarak bu işin altından kalkamayan bir yarışmacımıza zorla ‘adada kal’ deme lüksüne sahip değiliz. ‘Dayanamıyorum’ diyen yarışmacı, Survivor’da devam edemiyor. Gerçekten bir kırgınmlığım yok ama hayal kırıklığım var.

Çünkü davet ettiğimizde senden çok şey bekliyorduk, olmadı. Sen de dayanamadın, bir şey diyemiyorum. Birleşme partisini görebilseydin rahat edecektin, ama göremedin” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ