Akıllı Gündem

Açıklama Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır’dan geldi: EDHO

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi en son 27 Aralık 2016 tarihinde yayınlanmıştı. Başrol oyuncu Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır art arda, dizinin 2 haftadır neden yayınlanmadığı konusununda sosyal medyadan açıklama yaptı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi en son 27 Aralık 2016 tarihinde ekrana geldi. Dizinin bugün beklenen yeni bölümü yayınlanmayınca, başrol oyuncu Oktay Kaynarca, dizinin 2 haftadır neden yayınlanmadığı konusunu sosyal medyadan yaptığı açıklamayla duyurdu. Ardında bir açıklamada güzel oyuncu Deniz Çakır‘dan geldi. Yeni bölümün önümüzde ki hafta Salı günü yayınlanması bekleniyor.

Konu ile ilgili açıklama kanal yönetimi ve yapım şirketinden beklenirken, başarılı oyuncu Oktay Kaynarca tarafından geldi. Oyuncu,Instagram hesabından konuya açıklık getirdi.

Oktay Kaynarca: “Sanırım herkes bölümün yayınlanmaması ile ilgili bir açıklama bekliyor ama tam olarak söylemek gerekirse sevgili EDHO cular.. Her sene sezon ortası, yani Ocak ayında bütün şirketlerin bütçelerinin yeniden yapıldığı dönemdir.Yani iki ya da üç hafta ara verilir.. Bütün hazırlıklarımız ve yeni bölümün çekimleri bütün hızıyla devam etmektedir..İlgileriniz sabrınız ve sevginiz için çok teşekkür ederiz..” notu ile dizi hakkında çıkan erken final söylentilerini yalanlar nitelikte açıklamada bulundu.

 

 

Oktay Kaynarca’nın ardından bir açıklama da güzel oyuncu Deniz Çakır‘dan geldi.

“Güzel izleyici.. dizi neden yok diye sitemli sözler içindesiniz.. Ama bu kanal ve yöneticiler arasındaki bir durum ve karar. Her sene süresi değişse de olan bir şey…Biz oyuncular söz sahibi değiliz.. Ama siz hep bize sitem ediyorsunuz.. Etmeyin.. Çünkü kıymet veriyoruz size… Çünkü hayat öğretiyor ki; yargılamak kötü, sitem yorucu bir şey… Napalım 2 hafta ayrı düştük. Tek derdimiz bu olsun… Tez zamanda yeni bölümde buluşmak dileği ile.. Sevgiyle…”

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ