Akıllı Gündem

ABD’de 8.bin kişi izdiham yarattı. O sadece makyaj sanatçısı

James Charles sevenleri izdiham yarattı

ABD’de 8.bin kişi izdiham yarattı. O sadece makyaj sanatçısı

Ne pop sanatçısı, ne de Film Yıldızı o sadece Make-Up. Açılışa katılan James Charles hayranları izdiham yarattı

YouTube’ta 14 milyona yakın abonesi bulunan ve henüz 19 yaşında olan James Charles’a olan yoğun ilgi görenlerde şaşkınlık yarattı.

İngiltere’nin Birmingham şehrinde bir alışveriş merkezinin açılışı için James Charles da olay yerinde bulunacağını duyurdu. Zaten olanlar da tam bu noktadan sonra oldu. Charles’ın geleceğini duyan hayranları kendini bir anda alışveriş merkezinde buldu. Sayıları 8 bini bulan Charles hayranlarını görenler de ilk başta olanlara anlam veremedi. Alışveriş merkezi yetkilileri, bir anda akın eden hayranların yarattığı izdiham nedeniyle destek polis ekibi çağrısında bulunmak durumunda kaldı.

Yine izdiham nedeniyle bir kaza yaşanmaması için yürüyen merdivenleri de kullanıma kapatan alışveriş merkezi hınca hınç doluydu. Makyaj üzerine videolar çeken ünlü YouTuber James Charles, mağaza açılışında sadece 30 saniye göründü.Buna rağmen hayranları onu saniyeler içinde görmenin mutluluğunu yaşadı.Charles’ın YouTube’ta şöhrete kavuşmasıyla Instagram takipçi sayısında da patlama oldu ve 14 milyona dayandı. İşin ilginç yanı ise Charles’ın YouTube ve Instagram takipçi sayılarının birbirine oldukça yakın olması. Takipçi sayısı en yüksek erkek makyaj kanallarından biri kendisi. Makyaj yaparken klasik renkler yerine ilginç renkleri kullanmayı seviyor. Bir makyaj artisti olan James Charles’ın aynı zamanda şarkıcılık deneyimi de bulunuyor.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ