Akıllı Gündem

4. Matrix Filminin Setinden İlk Görüntüler Geldi!

1999 yılında ilk Matrix filmiyle sinema dünyası yeni bir döneme girdi

4. Matrix Filminin Setinden İlk Görüntüler Geldi!

Her ne kadar bilim kurgu türünün örnekleri öncesinde çıkmışsa da Matrix serisinin taşıdığı vizyon kendisinden sonra gelen filmlere de örnek olmuştur. Gerçekliğin sorgulandığı ve akıl almaz aksiyon dolu sahnelerin bulunduğu Matrix, daha önce görülmemiş efektler ve sahne düzenekleriyle yeni bir çağın başlangıcını işaret ediyordu. Neo, yani seçilmiş kişi, karakteriyle Keanu Reeves ise bir ikon haline geldi.

4. Matrix Filminin Setinden İlk Görüntüler Geldi!

Bu kadar sevilen bir serinin fanları arasında acaba yeni bir Matrix gelir mi gibi düşünceler dolaşırken, birden mutlu haber geldi. Yeni bir Matrix filmi gelecekti. Filmin vizyon tarihi ise şuan için 21 Mayıs 2021 olarak belirtildi. Neo rolüyle Keanu Reeves ve Trinity rolüyle Carie Anne Moss geri dönüyorlar.Kadroya katılan yeni isimler de var.Bunlar Priyanka Chopra, Neil Patrick Harris gibi isimler.

Matrix 1-2-3 filmlerinin yönetmenliğini Lana ve Andy Wachowski yapmıştı. Bu filmde yönetmen koltuğunda yalnızca Lana Wachowski‘yi görüyoruz. Filmin konusu, ne zamanı işleyeceği ise henüz belirtilmedi.

Sevilen serinin yeni filminden ise görüntüler gelmeye başladı. Resimlerde Neo ve Trinity karakterlerini görmek mümkün. Ayrıca yönetmen Lana Wachowski de görüntülere yansımıs. Çekimler şu an San Francisco’da yapılıyor.

4. Matrix Filminin Setinden İlk Görüntüler Geldi!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ