Akıllı Gündem

37 Derece akıllı bileklik Türkiye’de ilk kez ve sadece n11.com’da

n11.com’a özel 295 TL fiyatı ve fonksiyonuyla rakiplerinden sıyrılan ’37 Derece’, adım sayma, kalori ve kalp atışı ölçme gibi temel özelliklerinin yanı sıra 24 saat sürekli kayıt tutarak, dinamik tansiyon ölçümü, solunum hızı, detaylı uyku kalitesi, ruhsal durum ve yorgunluk durumunu da ölçüyor.

37 Derece akıllı bileklik Türkiye’de ilk kez ve sadece n11.com’da

E-ticaret platformu n11.com, bünyesindeki giyilebilir teknolojinin favori ürünlerinden akıllı bileklik seçeneklerine iddialı bir markayı daha ekliyor. 37 Derece Akıllı Bileklik, günlük veya anlık ruhsal durum takibinden dinamik tansiyon ölçümüne, spor ve günlük faaliyetlerin takibinden detaylı uyku kalitesine kadar pek çok yeni işlevi bir arada sunuyor. Akıllı bilekliklere farklı bir soluk getiren yeni marka ’37 Derece’, n11.com’a özel 295 TL lansman fiyatıyla üç akıllı bilekliğin yaptığını tek bir bileklikte sunuyor.

Aktif spor takibi, spor sağlığı, ruhsal ve fiziksel sağlık, günlük aktivite takibi gibi birçok özelliği tek bir bileklikte toplayan ’37 derece’, dinamik tansiyon ve nefes hızı takibiyle de rakiplerinden sıyrılıyor. Adım, mesafe, kalori gibi günlük rutin faktörlerin yanı sıra, dinamik tansiyon, kalp ritmi, nefes hızı, yorgunluk durumu, heyecan stres gibi ruhsal durum, detaylı uyku kalitesi izleme ve tam egzersiz spor modu ile kapsamlı spor takibi sunan akıllı bileklik, hayatı kolaylaştırıyor, yaşam kalitesini artırıyor. Lansmana özel fiyatıyla ilk kez ve sadece n11.com’da satışa sunulan ürün, 295 TL fiyatıyla sahiplerini bekliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Sabina dedi ki:

    Programmi bulamiyorum 37 derece akıllı bilekligi kurmak için.

BİR YORUM YAZ