Akıllı Gündem

2018 Jeep Wrangler: İlk resmi görüntüler paylaşıldı

2018 Jeep Wrangler modeliyle ilgili ilk resmi görüntüler üretici tarafından paylaşıldı. Şimdilik sadece aracın tasarımıyla ilgili bilgiler paylaşılırken, kalan tüm detaylar 29 Kasım tarihindeki resmi tanıtımda ortaya çıkacak.

2018 Jeep Wrangler: İlk resmi görüntüler paylaşıldı

Uzun zamandır hakkında pek çok şey yazılıp çizilen 2018 Jeep Wrangler ile ilgili ilk resmi görseller nihayet geldi. Şimdilik sadece dış tasarımı paylaşılan aracın böylelikle iki ve dört kapılı versiyonlara sahip olacağı resmen onaylanmış oldu.

2018 Wrangler bol seçenekli olacak

Jeep tarafından paylaşılan resmi bilgilere göre oldukça renkli bir model bizi bekliyor. 2018 Wrangler’ın kapı, tavan ve ön camında çok sayıda renk kombinasyonu tercih edilebilecek. Ayrıca, tamamen yeni modelin eşsiz tasarımı arasında dikdörtgen şeklindeki ön ızgara, ikonik yuvarlak farlar, kare şeklinde stop lambaları, geliştirilmiş ayrodinamik, off-road tutkunları için dışa katlanabilen ön cam da yer alıyor.

İkonik yuvarlak farlarda günümüz teknolojisine uygun olan LED detaylar dikkat çekiyor. Sis farları ise yeni şekliyle dikkat çeken ön tamponun üzerine uyumlu bir şekilde konumlandırılmış.

29 Kasım’da tamamen ortaya çıkacak

Yeni Wrangler’ın performans dahil diğer tüm detaylarını ise 29 Kasım tarihinde öğrenebileceğiz. Şimdilik sadece 2.0 litre dört silindirli turbo ve 3.6 litrelik V6 motor seçenekleriyle birlikte gelme ihtimali olduğunu biliyoruz. Ayrıca, bu tarihte bir sürpriz olarak Wrangler’in Pickup versiyonunu da görebilme ihtimalimiz bulunuyor.

Wrangler Pickup’ın hayal edilen görüntüsü

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ