Akıllı Gündem

2018 BMW X4 kamuflajsız görüntülendi

2018 model BMW X4, kamuflajsız olarak kameralara takıldı. BMW’nin sır gibi sakladığı X4, hangi yenilikleri barındırıyor? İşte 2018 BMW X4’ten ilk görüntüler.

2018 BMW X4 kamuflajsız görüntülendi

BMW’nin Frankfurt Otomobil Fuarı‘nda görücüye çıkaracağı sürpriz modeli X4, kamuflajsız görüntülendi. X4’ün ikinci jenerasyonu olarak gelecek 2018 BMW X4, otomobil taşıyan bir TIR’ın üzerinde görüntülendi. Her açıdan net bir şekilde görüntülenen yeni X4’ün neredeyse tüm detayları ortaya çıktı.

Kamuflajsız görüntülenen 2018 BMW X4’ün tasarım detaylarını yakından incelediğimizde aracın ön tarafında büyük bir değişim görülmüyor. Bir alt modeli X3’e benzeyen tasarıma sahip olan ön bölümde, büyük böbrek ızgaralar, geniş hava kanalları ve LED sis farları dikkat çeken parçalar arasında. Ön bölümde olduğu gibi motor seçenekleriyle de X3 ile benzerlik göstermesi bekleniyor. Aracın ön kısmında LED sis farları, geniş ızgaralar ve oldukça geniş hava kanalları ilk göze çarpan tasarım detayları olarak öne çıkıyor.

Ancak aracın arka tarafının tasarımında büyük yeniliklerin olduğu görülüyor. Arkada BMW’nin geleneksel ışıklandırması yerine daha ince yapılı bir ışıklandırma grubuna yer verildiği görülüyor. Bagaj kapısı ve tamponda yer alan bu ince ışıklandırmalar, BMW’nin klasik formunun önemli oranda değiştiğini gösteriyor.

G02 kod numarasına sahip olacak olan X4’ün tüm detaylarını Frankfurt Otomobil Fuarı‘nda hep beraber göreceğiz.

 

 

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ