Akıllı Gündem

1TB PlayStation 4 Slim modelinin altın rengi geliyor

Sony’nin oyun konsolu 1 TB PlayStation 4 Slim, yeni rengine kavuşuyor.

1TB PlayStation 4 Slim modelinin altın rengi geliyor

Sony, oyun konsolu PlayStation 4 Slim’de renk seçeneğini artıyor. Genellikle siyah ve beyaz olarak satılan PS4 Slim’in değişik renklerini çok az görebiliyoruz. Örneğin gümüş renk seçeneğine çok az rastlanmıştı. İnternette ortaya çıkan yeni bir görüntüye göre Sony, renk konusunda radikal bir adım atmaya hazırlanıyor. Japon teknoloji devi, akıllı telefonlarda olduğu gibi PlayStation 4 Slim modelinin altın renkli seçeneğini satışa sunmaya hazırlanıyor.

Reddit üzerinde bir Target çalışanı tarafından paylaşılan görselde, 1TB PlayStation 4 Slim modelinin altın renkli kutusu görülüyor. Eğer bu fotoğraf doğruysa altın renkli PlayStation 4 Slim ve konsolu, 249 dolarlık fiyat etiketi ile ABD’deki tüketicilerle buluşabilir.

 

Tabii ki şu anda bir altın rengi PS4 kontrol kolu (diğer pek çok rengin yanı sıra) satın alınabiliyor ancak eş renkte bir konsola da sahip olmak, kesinlikle pek çok kişinin ilgisini çekecektir. Eğer fotoğraflar gerçekse, Sony’nin PS2’de olduğu gibi kollar ile eşleşen daha fazla konsol rengi sunma ihtimali bulunuyor olabilir.

PS4 Pro için farklı bir renk seçeneği bulunmaması bir miktar şaşırtıcı olsa da, Sony’nin iPhone 5C benzeri bir yaklaşım sergileyerek üst seviye donanım ile ilgilenmeyen kişiler için daha ucuz ve daha renkli seçenekler sunmayı planlıyor olması mümkün.

Henüz bu fotoğraflar doğrulanmış değil ve Sony, şimdilik bu söylenti hakkında yorum yapmamayı tercih ediyor…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ