Akıllı Gündem

108 adet iPhone SE ile Jenga oynadılar

108 adet iPhone SE ile Jenga kulesi oluşturdular. Kutusundan sıfır açılan 108 adet iPhone SE ile oynana Jnega oyununun videosunu haberimizden izleyebilirsiniz.

108 adet iPhone SE ile Jenga oynadılar

Jenga oyununu herkes bilir. Dikdörtgen tahta parçaları ile bir kule oluşturulur ve oyuncular sırayla kuleyi düşürmeden tahta parçalarını çekmeye başlarlar. İşte bu oyunu 108 tane iPhone SE‘yi bir araya getirerek oynadılar. YouTube kanalı Unboc Therapy, servet ödeyerek çok dikkat çekici bir video hazırladı. Şu anda bir iPhone SE’nin fiyatının ortalama 2 bin TL olduğunu düşünürsek, bu video için toplamda 216 bin TL’lik yatırım yapıldığı ortaya çıkıyor.

Dünyada ilk olduğu öne sürülen videoda 105 adet iPhone SE’den en pahalı Jenga kulesini yaptılar. Videoda iPhone’lar tıpkı Jenga’da olduğu gibi dizildi. Gerçek tahta gibi görünmesi için de kılıf kullanıldı.

iPhone fiyatlarının son dönemede ülkemizde tavan yaptığını düşünürsek videoyu izleyenlerin siniri biraz bozulabilir. Bu arada bu iPhone’lar çöpe gitmiyor. Cihazların çekilişle kullanıcılara dağıtılacağı belirtiliyor.

Her hamlelerinde “ha düştü ha düşecek dediğimiz” videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ