DOLAR
18,5147
EURO
17,7733
ALTIN
965,73
BIST
3.262,81
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Açık
28°C
İstanbul
28°C
Açık
Perşembe Açık
27°C
Cuma Az Bulutlu
25°C
Cumartesi Az Bulutlu
25°C
Pazar Az Bulutlu
23°C

10 AĞUSTOS ÇARŞAMBA 2022 maç takvimi: Bugün hangi maçlar var?

Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. Hazırlık maçları dahil olmak üzere …

10 AĞUSTOS ÇARŞAMBA 2022 maç takvimi: Bugün hangi maçlar var?
10.08.2022 13:22
A+
A-

Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor.

Hazırlık maçları dahil olmak üzere yayınlanan her karşılaşmayı izlemek isteyenler, “Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? sorusunu araştırıyor.

Maç heyecanını yaşamak isteyen futbolseverler, bu soruların cevaplarını net bir şekilde öğrenmek istiyor.

Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

Bugün kimin maçı var?

13:00Avispa Fukuoka – Vissel KobeJaponya Lig KupasıBilyoner TV

13:00Kawasaki Frontale – Cerezo OsakaJaponya Lig KupasıBilyoner TV

13:00Yokohama Marinos – HiroshimaJaponya Lig Kupası Bilyoner TV

13:00Suwon City – JeonbukGüney Kore K-LeagueTRT Spor

13:30Kamerun – Türkiyeİslami Dayanışma TurnuvasıBilyoner TV

13:30Urawa – NagoyaJaponya Lig KupasıBilyoner TV

13:30Gangwon – DaeguGüney Kore K-LeagueBilyoner TV

14:00Viettel – Kuala Lumpur CityAFC KupasıSmart Spor HD, Spor Smart

19:00Guimaraes – Hajduk SplitUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön ElemeBilyoner TV

20:00Luzern – Grasshoppersİsviçre Süper LigiBilyoner TV

20:00Mehmet Muharrem KasapoğluÖzel YayınbeIN Sports Haber, Bein Sports 1

21:45Sheffield W. – Sunderlandİngiltere Lig Kupası Bein Sports 32

2:00Real Madrid – FrankfurtUEFA Süper KupaTV 8.5 , CBC Sport

ETİKETLER: , ,
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.