Akıllı Gündem

1.000 tl’den başlayan fiyatlarla Arsa almak mümkün

1.000 TL’den başlayan fiyatlarla arsa almak hayal değil Ekspertiz raporlu gayrimenkulleri ciddi alıcılarla buluşuyor

1.000 tl’den başlayan fiyatlarla Arsa almak mümkün

Türkiyenin ilk ve tek online açık artırma sitesi, hayallerinizi erteletmeyen fırsatlar sunuyor

1.000 TL’den başlayan fiyatlarla arsa almak hayal değil Ekspertiz raporlu gayrimenkulleri ciddi alıcılarla buluşturan Türkiye’nin ilk ve tek online gayrimenkul açık artırma sitesi Tapu.com, 1.000 TL açılış fiyatıyla açık artırmada satışa sunacağı tapularla kazandırmaya devam edecek. Açık artırma modeli ile alıcı adayları, ciddi tekliflerini Tapu.com üzerinden satıcıya iletebilecek. Gelen teklifleri değerlendiren satıcı, teklifi kabul etmesi durumunda hızla tapu devri aşamasına geçecek. Açık artırma, 21 Aralık Cuma 9.00 ile 18.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Kurulduğu günden bu yana geliştirmiş olduğu platform ve teknoloji sayesinde kurumsal satıcıların ekspertiz raporlu gayrimenkullerini hızla nakde çevirmesini sağlayan Tapu.com, 1.000 TL başlangıç fiyatıyla satışa sunacağı arsalar ile hem alıcıya hem de satıcıya kazandırmaya hazır.

Tapu.com, gayrimenkul alıcılarına “alırken kazanacakları” fırsatlar sunmaya devam ediyor. Alıcıların avantajlı seviyelerde tapulara ulaşmasını sağlayan sistem, satıcıların da tapularını “hızlı ve şeffaf” bir şekilde nakde çevirmesini sağlıyor.

Açık artırma ile 1.000 TL’ye bile arsa almak mümkün

21 Aralık 9.00’da başlayıp 18.00’de sona erecek açık artırmada piyasa fiyatının çok daha altındaki tapulara sahip olunabileceğinin altını çizen Tapu.com kurucu ortağı Emre Erşahin, “Türkiye’nin dörtbir yanındaki tapuları alıcılarıyla buluşturmaya devam ediyoruz, açık artırma ile satışa sunacağımız arsaları, piyasa fiyatının oldukça altında bir rakam olan 1.000 TL’den satışa çıkarıyoruz, alıcılara ‘alırken kazanacakları’ fırsatları sunmaya devam edeceğiz” diyor.

Tapu satışında hız rekoru

Tapu.com’da satılan tapuların ekspertiz raporuna sahip olduğunu ve buna paralel olarak da satılan her 5 tapudan 1’inin 15 gün içerisinde satışının gerçekleştirildiğini ve 24 saat içinde bile topladığı tekliflerle rekor sayılacak hızlarda tapu devri aşamasına geçebildiklerinin altını çizen Erşahin, “Gayrimenkul fiyatının şeffaf ve rekabetçi bir ortamda, alıcıların teklifleriyle belirlenmesini sağlıyoruz, şeffaf bir piyasada bilinçli alıcıların vereceği tekliflerle bir gayrimenkulün piyasa değerini bulabileceği düşüncesi üzerine 3 yıl önce kurduğumuz sistemde her gün işlem yapıyoruz” diyor.

1000 tl’den başlayan arsa listesi için tıklayınız.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ