Uşaklı Ethem bataryasını şarj ederken ölüyordu

Uşaklı Ethem Akgün, ucuz diye aldığı taşınabilir batarya yüzünden ölüyordu. Ethem Akgün, yatak odasında şarja taktiği taşınabilir bataryanın patlaması sonrası ağır yaralandı.

11 Ocak 2017 Çarşamba, 01:24

Bugüne kadar onlarca cep telefonu patlama haberine şahit olmuştuk. Bugün bu haberlere bir yenisi daha eklendi. Ancak bu seferki haber ülkemizden. Ucuz olduğu için fişsiz, faturasız satılan taşınabilir batarya alan Uşaklı Ethem Akgün ölümden döndü. Ethem Akgün, doldurmak için prize taktığı taşınabilir güç kaynağının patlaması sonucu ağır yaralandı. Kalbinden ve kafasından yaralan ve 3 gün yoğun bakımda kalan Akgün, 2 ameliyatla ölümden döndü.

Yaklaşık 5 saniye sonra patlayan güç kaynağı, yüzlerce minik parçaya ayrılırken, metal parçalar Akgün’ün vücuduna saplandı. Kalbine ve vücudunun değişik bölgelerine saplanan parçalar nedeniyle ağır yaralanan Akgün, yakınları tarafından ambulansa Uşak Devlet Hastanesine götürüldü. Ameliyata alınan Ethem Akgün’ün kalbine saplanan yaklaşık 3 milimetre boyutundaki metal parça ile vücuduna isabet eden parçalar çıkartılırken yaralı yoğun bakıma alındı.

Patlamada evin camlarının da kırıldığını ifade eden Akgün, şöyle konuştu:

“Güç kaynağının olduğu yere yaklaşık bir metre uzaklıktaydım. Patlama olduktan sonra her tarafımdan kanlar aktığını gördüm. Sonra bayılmışım, hatırlamıyorum. Gözümü açtığımda hastanedeydim. Aldığım ürünün faturası, fişi yok. Ucuz olduğu için tercih etmiştim. Hiçbir parçası kalmadı. Kimden şikayetçi olacağımı bilmiyorum.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz